مزیت لنت های تولیدی ایرانلت

مزیت محصولات شرکت لنت ترمز ایران که باعث متمایز شدن از سایر محصولات می شود به این شرح می باشد

 1. ترمز گیری مطمئن

  ترمز گیری مطمئن و آسوده

 2. دوام و ماندگاری بالا

  عمر طولانی و دوام بالا یکی از مزیت های اصلی لنت های تولیدی شرکت لنت ترمز ایران می باشد

 3. سازگار با محیط زیست

  این شرکت افتخار دارد جز اولین شرکتهای تولیدی لنت ترمز می باشد که آزبست را از ترکیبات خود حذف نمود

 4. بهره مندی از فرمول روز دنیا

  استفاده از فرمول های روز دنیا

 5. پیشرو در صنعت لنت کشور

  تنوع بالا و پیشرو در صنعت لنت ترمز کشور

   

آخرین وقایع ایرانلنت

۰۱شهریور ۱۳۹۶

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

۰۱شهریور ۱۳۹۳

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

۱۰اسفند ۱۳۹۰
۰۱شهریور ۱۳۹۰

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن ها استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن ها استفاده می کند

آزمایشگاه آکرودیته مکانیک شرکت لنت ترمز ایران (ایرانلنت)که آزمایشگاه همکار و مورد اعتماد اداره کل استاندارد ایران میباشد، از نظر ابزارها و تجهیزات  آزمایشگاهی و تحقیقاتی در زمینه آزمایشهای مکانیکی و فیزیکی بسیار مجهز میباشدکه شامل دستگاههای متعدد و تست  لنت ترمز مانند: تست محاسبه ضریب اصطکاک لنت ترمز و محاسبه سایش ویژه لنت ترمز بر اساس کسر وزن و تست مقاومت برشی سرد و گرم و تست محاسبه ضریب اصطکاک کلاچ و محاسبه سایش  ویژه کلاچ بر اساس ضخامت و تست گسیخت کلاچ(Burst) و تست داینامومتر و ۵۰۰ درجه که شامل محاسبه ضریب اصطکاک و کسر وزن و سایش ویژه و تست سختی سنجی با دستگاه راکول و محاسبه مدول الاستیسیته(وزن مخصوص) انجام می گیرد.
آزمایشهای فوق برطبق استانداردهای روز دنیا  و ایران مانند:  ISIRI586 و ISIRI2798 و ISIRI3005 و UIC اروپا و ISIRI3001  انجام می گیرد.